Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Nałęczów

Nałęczów, lubelskie

  • 499 000 zł
  • 688 m²
  • 725,29 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Chabrowski

Skontaktuj się

Działka budowlana Nałęczów

Nałęczów, lubelskie

zaktualizowane:
15 kwietnia 2026

499 000 zł

688 m²

725,29 zł/m²

Działka budowlana Nałęczów

Zaktualizowane: 15 kwietnia 2026

499 000 zł 688 m² 725,29 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 499 000 zł (725,29 zł/m²)
  • Forma własności: własność

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka położona w centrum Nałęczowa o pow. 688m2. Z działki piękny widok na Park Zdrojowy. Doskonałe miejsce na budowę domu lub pensjonatu.

Działka uzbrojona w sieci: wodociągową, kanalizacji sanitarnej miejskiej oraz elektroenergetyczną. Sieć gazowa na sąsiedniej działce.

Nieruchomość jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego miasta Nałęczów i przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną oraz pensjonatową - MP-6 (...)

Agent

Paweł Chabrowski

601 733...

601 733 300

81 534 01 03

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Chabrowski

601 733...

601 733 300

81 534 01 03

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej